Modele specjalne wg RAM

Oto podstrona: 0


Modele specjalne RAM są dostępne, aby zaspokoić potrzeby tych, którzy wymagają pojazdu o dużej wydajności do holowania i ciągnięcia. Istnieje kilka specjalnych modeli pamięci RAM zaprojektowanych w celu zapewnienia mocy i wydajności wymaganej do zadań o dużej pojemności. RAM oferuje swoje 1500, 2500 i 3500 pick-upów, podwozia i Promastera. Każdy z nich jest niezawodny, zapewniając wystarczającą moc do transportu ciężkich ładunków, zachowując przy tym doskonałą wydajność paliwową. Dostępne są specjalne modele pamięci RAM do obsługi wszystkiego, od lekkich przesyłek po transport sprzętu budowlanego. Najnowocześniejsza technologia zapewnia niezawodność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach oraz zapewnia komfort i wygodę kierowcy i pasażerom.

 RAM 1500 Lone Star

 RAM 1500 Lone Star z cenami od 29 $, 420,00, to lekki pick-up. Obejmuje ośmiobiegową przekładnię Torqueflite 8 dla maksymalnej oszczędności paliwa. RAM 1500 ma 17 mpg w mieście i 25 mpg na autostradzie. Jest standardowo wyposażony w silnik V6, który zapewnia niezwykłą moc 305 koni mechanicznych. RAM 1500 jest dostępny z zawieszeniem pneumatycznym, które obejmuje 5 różnych ustawień, które umożliwiają dostosowanie do prześwitu. Ułatwia także wsiadanie i wysiadanie z pojazdu. Dodatkowe funkcje obejmują elektrycznie składane lusterka, tylne elektryczne szyby z odmrażaczem i tylną klapą oraz system ładunkowy RamBox, które można zablokować za pomocą jednego przycisku. Wpis bezkluczykowy i łącze do hotspotu Wi-Fi są opcjonalne. RAM 1500 Lone Star w szczególności zawiera dodatkowe funkcje, takie jak siatkowa wkładka kratki, haki holownicze i natryskowa pościel. Większy zbiornik gazu oznacza mniej postojów na paliwo. Zdalne uruchamianie i tylne czujniki parkowania dodatkowo uzupełniają wiele akcesoriów dostarczanych z pojazdem. Wnętrze ozdobiono skórzaną lub drewnianą obręczą kierownicy, a podgrzewane skórzane fotele zostały dodane dla wygody. Drugi rząd siedzeń zapewnia miejsce dla dodatkowych pasażerów. Radio HD zapewnia wysokiej jakości dźwięk dla pasażerów. System nawigacyjny zapewni, że kierowca otrzyma aktualne informacje o zamknięciach dróg i alternatywnych trasach, aby dotrzeć do celu w jak najkrótszym czasie. Dodatkowe wykończenie sprawia, że ​​RAM 1500 Lone Star ma płomień dopasowany do jego wydajności.

 RAM ProMaster

 RAM Promaster to pełnowymiarowy van od 28.630 USD. Jest wyposażony w 3.6L Pentastar V6 o mocy 280 koni mechanicznych i 6-biegową automatyczną skrzynią biegów. Promaster zapewnia klientom różne opcje projektowania w celu zaspokojenia ich potrzeb. Jest dostępny w trzech długościach rozstawu osi; 118, 136 i 159 cali oraz dwie wysokości dachu; 90 i 101 cali. Kilka długości podłogi ładunkowej i klienci mogą wybrać 105, 123, 146 lub 160 cali. Wszystkie konstrukcje Promaster są jednoczęściowe ze wzmocnioną ramą pomocniczą, która wydłuża długość pojazdu. Furgonetka ma przesuwane drzwi po stronie pasażera i opcjonalne drzwi przesuwne po stronie kierowcy. Drzwi z klapką z tyłu można otworzyć do 2600. Przednie zawieszenie obejmuje rozpórki, podczas gdy z tyłu oś wleczona z systemem resorów piórowych. Amortyzatory dwururowe zapewniają komfortową jazdę. Hamulce tarczowe vana z podwójnymi zaciskami Brembo zapewniają wyjątkowe zatrzymanie nawet przy dużych obciążeniach. Elektroniczna kontrola stabilności minimalizuje kołysanie. RAM zapewnia, że ​​pojazd ma ładowność 5145 funtów. Promaster zapewnia wyjątkową oszczędność paliwa i dużą przestrzeń ładunkową potrzebną do transportu różnych materiałów.

 Te i inne specjalne modele pamięci RAM zapewniają najwyższą wydajność i trwałość dostępną do transportu materiałów lub sprzętu. Zakresy wielkości i mocy są dostępne dla prawie wszystkich praktycznych zastosowań. Pojazdy te są idealne do użytku komercyjnego lub domowego. RAM połączył technologię i aerodynamikę, aby wytwarzać niedrogie pojazdy o doskonałych osiągach i niskim zużyciu paliwa.